Ako na pozitívku?

Regiustrations are closet

Pohrávate sa s myšlienkou, že by ste sa pustili do objavovania pozitívky? Alebo používate mlsky, ale objavujú sa vám trable, ktoré neviete ako riešiť, ale zároveň sa pamlskov vzdať nechcete? Alebo možno už viete, že chcete ísť touto cestou a prebádať to hlbšie. 

Vo všetkých prípadoch vám seminár prinesie všetko potrebné. 

Nie, nemusíte mať ambície byť pozitívkárom, aby ste si z tohto kurzu odniesli veľa do praxe. Spoznáte nástroje, ktoré sú veľmi účinné a môžete ich zaradiť do svojho fungovania s koňom bez ohľadu na to, či z vás jedného dňa bude pozitívkár či ani náhodou. Vysvetlíme si princípy, ktoré fungujú naprieč celým procesom učenia, takže ich využijete aj mimo vaše prípadné pozitívkárske lekcie. 

A to najdôležitejšie, dostanete "návod" na prvé kroky s pozitívkou - ako naučiť základy, čo to tie základy vlastne sú a akých chýb sa vyvarovať. A čo ak ste už prevenciu chýb prešvihli a čelíte prvým problémom - dozviete sa, ako ich fixnúť. 

Ja nie som pozitívkár zameraný na výkon a rýchle učenie trikov. Pre mňa je pri učení kôň na prvom mieste, takže aj tie základy, ktoré pomáham ľuďom stavať, sú zamerané hlavne na emočnú pohodu, pretože ak si tú nenastavíte hneď na začiatku správne, je veľká šanca, že sa dostanete do problémov. Alebo že si budete užívať pozitívku len vy, ale váš kôň ani moc nie.  Na druhú stranu, problémov sa netreba báť! Práve vďaka ním sa človek naučí najviac. Ale vždy je fajn, keď vás na ne niekto upozorní :). 

Ako sa registrovať? 

1) klik na modré tlačidlo registrovať vpravo hore 
2) vyplniť údaje a odoslať
3) na mail vám pošlem platobné údaje
4) po pripísaní peňazí na účet je miesto vaše 

Cena: 15 euro

Trvanie: cca 2,5 hodiny

Platforma: GoogleMeet


Dátum & čas konania
pondelok
28. februára 2022
18:00 21:00 Europe/Berlin
Organizátor

Venya.sk

--Venya.sk--
Zdieľajte udalosť so svetom

Zdieľajte túto udalosť s kamarátmi a známymi, ktorých by mohla zaujímať.